Świat w cieple gościnności / Hotel Profit

Korporacja Hilton Hotels jest wiodącą światową firmą w branży hotelarskiej, mającą ponad 3000 hoteli i 500 tysięcy pokoi w ponad 75 krajach. Dysponuje zespołem pracowników, który liczy ponad 135 tysięcy osób na całym świecie. Przedsiębiorstwo jest właścicielem, zarządza lub udziela franszyz w ramach renomowanych marek, takich jak The Waldorf Astoria Collection, Conrad Hotels & Resorts, Hilton, Doubletree by Hilton, Hilton Garden Inn i Hampton by Hilton.
(…) Hilton to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek hotelarskich na świecie, utożsamiana z najwyższymi standardami. Każdy gość zaczyna dzień od śniadania Hilton Breakfast, które łatwo może dostosować do własnej diety dzięki przyjaznemu systemowi oznaczeń. Najnowocześniejsze centra biznesowo-konferencyjne Hilton Meetings, doskonale wyposażone centra fitness, wyjątkowe restauracje, komfortowe łóżka Hilton Serenity Bed zostały stworzone z myślą o dostarczeniu gościom wszystkich potrzebnych udogodnień.

Hiltonowie wierzyli w to, że każdy może odkryć przyjemność podróżowania (The travel should take you places), a każda podróż powinna być wyjątkowa. Dlatego wszystkie hotele tej sieci są unikatowe, zaprojektowane tak, by oddawały charakter miejsca, w którym się znajdują, jego kulturę i różnorodność. (…)